Одні із лідерів ринку
ОТТ-сервісів і представлені на всій території країни.

Підключайтесь разом з нами

Наші тарифи:

Всі плюси SWEET-TV

Онлайн кінотеатер

Зручно дивитися на телефоні, планшеті, комп’ютері або телевізорі. За допомогою sweet.tv ви завжди швидко знайдете найцікавіше і свіже в ТБ-просторі.

Сімейна передплата

Підключай 5 пристроїв за ціною одного тарифу. Тобто у межах кожного підключення одночасно можна дивитися контент на 5 різних девайсах. А ще це дозволяє почати перегляд на одному пристрої, а потім продовжити на іншому.

Інтерактивне ТБ

Можливість керувати прямим ефіром телебачення. Це дозволяє коли завгодно поставити новини, шоу або фільм на паузу, перемотати назад та навіть переглянути запис передачі за минулі 14 днів!

Культові фільми
з українською доріжкою

від Disney, Universal, Paramount та Sony вже включені в наш стандартний тариф. Тож ти зможеш переглядати їх без додаткових платежів. А ще ми здійснюємо власний ексклюзивний дубляж обраних голівудських кінохітів українською мовою.

Ми вважаємо, що якісна художня доріжка на нашій рідній мові — це справжня цінність. Тому поставили собі за мету дати глядачам найкращий голлівудський контент гарною українською мовою.

ПРИСТАВКА

Якщо Ваш телевізор не має функції СМАРТ — не біда! Сервіс TRINITY-TV може працювати де завгодно! За допомогою мультимедійної приставки Ви можете перетворити будь-який телевізор в найсучасніший пристрій. Процес цього перетворення нескладний — виберіть приставку, яку Ви маєте в наявності і дотримуйтесь інструкцій! Якщо у Вас немає приставки — Ви можете придбати її у нас.