ІНТЕРАКТИВНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Наш телевізійний партнер TRINITY-TV — це більше 150 каналів в цифровій і HD-якості, доступних до перегляду на телевізорі та ноутбуці, планшеті та смартфоні.

ОБЕРІТЬ ПРИСТРІЙ

ANDROID СМАРТФОН

Сама чудова властивість TRINITY-TV — телебачення в кишені! І не тільки ТБ … З тобою завжди добірка новітніх фільмів і передач. Телебачення і кінозал для смартфонів це ідеальне рішення для активних людей. У парку, кафе і транспорті — досить доступу в Інтернет. Завантажуйте додаток TRINITY-TV з Play-Market, пройдіть безкоштовну СМС активацію і нехай розваги завжди будуть під рукою.

ANDROID ПЛАНШЕТ

Хочете перетворити планшет у маленький телевізор? Це вірне рішення! Використовуйте властивості свого планшета на 100%! Встановіть додаток TRINITY-TV і дивіться самі рейтингові канали а також архів якісних фільмів і популярних передач. Це все, що Вам потрібно для боротьби з нудьгою! Завантажуйте додаток TRINITY-TV з Play-Market, пройдіть безкоштовну СМС активацію і проводьте час із захоплюючим контентом!

КОМП’ЮТЕР

Найпоширеніший пристрій, на якому користуються додатком TRINITY-TV — це комп’ютер! До Ваших послуг сервіс, в якому Ви отримаєте найбільш рейтингові канали ТБ і кінозал. Безумовно на комп’ютері Ви можете знайти в Інтернеті все що завгодно … Але тільки в нашому сервісі зібрано найкраще! Завантажте додаток на свій комп’ютер і залиште постійні пошуки.

ТЕЛЕВІЗОР

Не секрет, що активація сервісу TRINITY на сьогоднішній день найпростіша з існуючих! Зайдіть в бібліотеку додатків на своєму телевізорі, знайдіть та встановіть програму TRINITY TV на свій телевізор. Потім відкрийте додаток і найскладніша частина вже позаду! Введіть свій номер телефону у вікні, і натисніть «відправити». Потім код з смс повідомлення введіть у відповідне віконце, натисніть «активувати» і насолоджуйтеся сервісом TRINITY!

ПРИСТАВКА

Якщо Ваш телевізор не має функції СМАРТ — не біда! Сервіс TRINITY-TV може працювати де завгодно! За допомогою мультимедійної приставки Ви можете перетворити будь-який телевізор в найсучасніший пристрій. Процес цього перетворення нескладний — виберіть приставку, яку Ви маєте в наявності і дотримуйтесь інструкцій! Якщо у Вас немає приставки — Ви можете придбати її у нас.